Vestiging Hoogeveen

Vanuit ons hoofdkantoor in Hoogeveen zijn wij actief in de provincies Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en Flevoland. Vanuit deze locatie ondersteunen wij o.a. de volgende regio’s / gemeenten: Aa en Hunze, Assen, Borger-Odoorn, Coevorden, De Wolden, Emmen, Hoogeveen, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld en de steunpunten Zwolle, Groningen, Meppel, Leeuwarden en Enschede.

Contactgegevens

Aktiva B.V.
T.a.v. Vestiging Hoogeveen
Postbus 2115
7900 BC Hoogeveen

T: 0528 – 853016
E: hoogeveen@aktiva.nl

KvK: 62507931
BTW: NL854845392B01

Andzelika Paciorkowska
Bewindvoerder
aringenier@aktiva.nl

Anton van den Ham
Directeur
avdham@aktiva.nl

Bas Benjamins
Directeur
bbenjamins@aktiva.nl

Hennie Stellink
Office manager
administratie@aktiva.nl

Jouke Hummel
Bewindvoerder
jhummel@aktiva.nl

Lindie Ballast
Bewindvoerder
lballast@aktiva.nl

Lisanne Popken
Bewindvoerder
lpopken@aktiva.nl

Marieke Cornel
Bewindvoerder
mcornel@aktiva.nl

Mariska Gruppen
Budgetbeheerder
mgruppen@aktiva.nl

Milou van Timmeren
Bewindvoerder
mvtimmeren@aktiva.nl

Sander Klok
Bewindvoerder
sklok@aktiva.nl

Sylvia van Eck
Bewindvoerder
sveck@aktiva.nl

Wilfried Schluter
Vestigingsmanager
wschluter@aktiva.nl

Openingstijden cliënten

Maandag13:00 – 14:30 uur
Dinsdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Woensdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Donderdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Vrijdag09:00 – 10:30 uur

Openingstijden begeleiders / zakelijke cliënten

Maandag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Dinsdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Woensdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Donderdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Vrijdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur

De waarborgen van Aktiva

Aktiva heeft belangrijke waarborgen ingebouwd om op een vertrouwde manier om te gaan met gelden. Deze waarborgen zijn van het hoogste niveau en onderscheidend ten aanzien van andere bewindvoerderskantoren. Deze waarborgen hebben wij in samenspraak met onze relaties ingebouwd.