Vestiging Hoogeveen

Vanuit ons hoofdkantoor in Hoogeveen zijn wij actief in de provincies Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en Gelderland. Vanuit deze locatie ondersteunen wij o.a. de volgende regio’s / gemeenten: Aa en Hunze, Assen, Borger-Odoorn, Coevorden, De Wolden, Emmen, Hoogeveen, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld en de steunpunten Zwolle, Meppel, Leeuwarden en Enschede.

>> Bekijk alle vestigingen

Contactgegevens

Aktiva B.V.
T.a.v. Vestiging Hoogeveen
Postbus 2115
7900 BC Hoogeveen

T: 0528 – 853016
E: hoogeveen@aktiva.nl

KvK: 62507931
BTW: NL854845392B01

Andzelika Paciorkowska
Bewindvoerder
apaciorkowska@aktiva.nl

Arantxa Kruize
Bewindvoerder
akruize@aktiva.nl

Esmay Bleumink
Bewindvoerder
ebleumink@aktiva.nl

Leon Schoon
Bewindvoerder
lschoon@aktiva.nl

Lindie Ballast
Bewindvoerder
lballast@aktiva.nl

Lisanne Popken
Bewindvoerder
lpopken@aktiva.nl

Mariska Gruppen
Budgetbeheerder
mgruppen@aktiva.nl

Paulien Smeenge
Bewindvoerder
psmeenge@aktiva.nl

Sylvia van Eck
Bewindvoerder
sveck@aktiva.nl

Wilfried Schluter
Vestigingsmanager
wschluter@aktiva.nl

Openingstijden cliënten

Maandag13:00 – 14:30 uur
Dinsdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Woensdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Donderdag09:00 – 10:30 uur13:00 – 14:30 uur
Vrijdag09:00 – 10:30 uur

Openingstijden begeleiders / zakelijke cliënten

Maandag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Dinsdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Woensdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Donderdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Vrijdag09:00 – 12:00 uur

Hallo daar!

Plan een telefonisch adviesgesprek